خرید اقساطی لوازم خانگی در شیراز از حجره ما

این روزا با شرایط اقتصادی بد و افزایش قیمتی که در بازار وجود دارد، پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. با توجه به این شرایط خرید اقساطی در شیراز می‌تواند یک تصمیم عالی و سودآور باشد.

تصور کنید همین امروز نیاز به خرید اقلام ضروری لوازم خانگی دارید که نمی‌توانید برای تهیه‌ی آن زمانی را صرف پس‌انداز کردن کنید. نگران نباشید، حجره ما-فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی در شیراز امکان خرید اقساطی لوازم خانگی در شیراز را برای مشتریان عزیز استان فارس فراهم آورده که با کمترین سود (ماهیانه 1.5 درصد) و اقساط بلند مدت (اقساط 10 ماهه) به راحتی بتوانید یک خرید اقساطی لوازم خانگی در شیراز داشته باشید. برای خرید اقساطی لوازم خانگی در شیراز از معتبرترین برندهای لوازم خانگی با ارزان‌ترین قیمت به فروشگاه آنلاین حجره ما سر بزنید.

شرایط و مدارک مورد نیاز جهت خرید اقساطی از حجره ما

محصول مورد نظر خود را در حجره ما- فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی در شیراز انتخاب کنید.

به سبد خرید اضافه کنید و اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و در مرحله آخر گزینه اقساطی را انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید.

پس از ثبت سفارش کارشناسان فروش با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را جهت خرید اقساطی لوازم خانگی در شیراز انجام می‌دهند.

شرایط اقساط به این صورت است که شما 3/1 (یک سوم) مبلغ فاکتور خود را به صورت پیش پرداخت و مابقی طی 10 قسط با 1.5 درصد کارمزد ماهیانه پرداخت می‌کنید.

جهت ضمانت، شرایط برای مشاغل مختلف متفاوت می‌باشد که در ادامه شرایط ضمانت خرید اقساطی لوازم خانگی در شیراز را برای شما توضیح میدهیم.

در نظر داشته باشید تخفیفات روی محصولات در صورت خرید اقساطی لحاظ نمی شود.

کارمندان:

  1. فیش حقوقی از محل کار
  2. چک صیادی (به تعداد اقساط)

کسبه:

  1. دریافت کپی برابر با اصل پروانه کسب
  2. چک صیادی (به تعداد اقساط)

مشاغل آزاد:

  1. 3 ماه گردش حساب بانکی
  2. چک صیادی (به تعداد اقساط)

اگر پولی که برای لوازم خانگی کنار گذاشتید کافی نیست و نمی‌توانید محصولی را خرید کنید که نیازتان را بر طرف کند. خرید لوازم خانگی قسطی می‌تواند راه حل مناسبی برای شما باشد.