نمایندگی برندهای لوازم خانگی

بازرگانی برادران رزمی

بازرگانی برادران رزمی در شیراز(لوازم خانگی رزمی) که در زمینه لوازم خانگی فعالیت می‌کند، به عنوان یک کسب‌وکار چندشاخه با فعالیت‌های مختلف کار میکند. بازرگانی برادران رزمی(لوازم خانگی رزمی) با قدمت زیادی که در کسب و کار لوازم خانگی دارند نمایندگی‌های متفاوتی از بهترین برندهای لوازم خانگی در جنوب کشور را تحت الشعاع قرار داده‌اند.

از جمله نمایندگی‌های که بازرگانی برادران رزمی(لوازم خانگی رزمی) دارند: نمایندگی کلور، نمایندگی الکترواستیل، نمایندگی ایستکول، نمایندگی ایران رادیاتور، نمایندگی کازوکی و نمایندگی ایران شرق در جنوب کشور است که با دار بودن این نمایندگی‌ها بازرگانی برادران رزمی(لوازم خانگی رزمی) پخش عمده لوازم خانگی در جنوب کشور را عهد‌دار می‌باشند.

بازرگانی برادران رزمی(لوازم خانگی رزمی) دارای شش شعبه در شیراز می‌باشند که برای رفاه حال همشهریان شیراز در مکان‌های مختلف شیراز واقع شده است.

شعبه 1: خیابان کریم خان زند- خیابان توحید- خیابان اهلی-  پلاک 43

شعبه 2: خیابان کریم خان زند- خیابان توحید- خیابان اهلی- پلاک 45

شعبه 3: خیابان کریم خان زند- خیابان توحید- نبش خیابان اهلی

شعبه 4: بلوار دکتر حسابی- حد فاصل کوچه 14 و 16

شعبه 5: شهرک گلستان- نبش خیابان دانش- ساختمان شاهرخ

شعبه 6: شهرک صنعتی- میدان دوم- بلوار صنعت جنوبی- خیابان استادان

در کنار شعب مختلفی که مشتریان عزیز می‌توانند به صورت حضوری خرید خود را انجام دهند. بازرگانی برادران رزمی(لوازم خانگی رزمی) شرایط خرید آنلاین را هم برای مشتریان عزیز فراهم کرده است. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی حجره ما Hojrema.com می‌توانید تمامی اجناس حاضر در انبار بازرگانی رزمی را مشاهده کنید و با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید.

علاوه بر این‌ها، بازرگانی برادران رزمی(لوازم خانگی رزمی) با داشتن کارخانه تولیدی تلویزیون با برند هاورسن یک نماد از توانایی در تولید محصولات الکترونیکی مرتبط با تکنولوژی دارد. این کارخانه می‌تواند تلویزیون‌های با کیفیت و مورد تایید بازار را تولید کند که می‌تواند به افزایش درآمد و موفقیت کسب‌وکار شما کمک کند.

بازرگانی برادران رزمی (لوازم خانگی رزمی) با تمرکز بر روی کیفیت محصولات و خدمات به مشتریان، توسعه برندهای محبوب و ایجاد روابط مستدام با مشتریان و همکاران به موفقیت چشمگیری رسیده است. این توانایی در ترکیب فروش عمده و خرده لوازم خانگی با تولید تلویزیون با برند هاورسن به یک بازرگانی متنوع و نوآور تبدیل شده است که در بازار رقابتی بسیار موفق می‌باشد.

تلویزیون‌های هاورسن از زیر مجموعه‌ی بازرگانی برادران رزمی(لوازم خانگی رزمی) می‌باشد و در شهر شیراز تولید می‌شود و به سراسر کشور پخش می‌شود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نه =